צור קשר

צור קשר – אתם מוזמנים להשאיר את הרטים שלכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.


  [cf7ic]

  אלי רייפמן צור קשר

  צור קשר

  צור קשר – שקול היטב את יעדי ההשקעה, הסיכונים, החיובים וההוצאות לפני ההשקעה. תשקיף, המתקבל, מכיל מידע חשוב זה ועוד על חברת השקעות. קרא בעיון לפני שאתה משקיע.
  תנודתיות השוק, נפח וזמינות המערכת עלולים לעכב את הגישה לחשבון וביצוע סחר.

  לפני העברת 401(k) ל-IRA, הקפד לשקול את האפשרויות האחרות שלך, כולל שמירתו בתוכנית של המעסיק הקודם, העברתו ל-401(k) אצל מעסיק חדש, או מימוש ערך החשבון. זכור כי לקיחת חלוקה בסכום חד פעמי עלולה להיות השלכות מס שליליות. הקפד להתייעץ עם יועץ המס שלך.
  כל ההשקעות כרוכות בסיכונים, לרבות אובדן הקרן המושקעת. ביצועים קודמים של נייר ערך אינם מבטיחים תוצאות עתידיות או הצלחה.

  אלי רייפמן מסחר הוערכה מול 14 ברוקרים מקוונים אחרים בסקירת הברוקרים המקוונת של StockBrokers.com לשנת 2022. המשרד דורג במקום הראשון בקטגוריות "פלטפורמות וכלים" (11 שנים ברציפות), "פלטפורמת מסחר שולחנית (10 שנים ברציפות), "מסחר פעיל" (שנתיים ברציפות), "מסחר באופציות", "שירות לקוחות" ו"תמיכה טלפונית". TD דורג גם כטוב ביותר בכיתה (בתוך 5 המובילים) עבור "ברוקר כולל" (12 שנים ברציפות), "חינוך" (11 שנים ברציפות), "עמלות ועמלות" (שנתיים ברציפות) , "הצעת השקעות" (8 שנים ברציפות), "מתחילים" (10 שנים ברציפות), "אפליקציות מסחר לנייד" (10 שנים ברציפות), "קלות שימוש" (6 שנים ברציפות) , "חשבונות IRA" (3 שנים ברציפות), "מסחר בחוזים עתידיים" (3 שנים ברציפות), ו"מחקר" (11 שנים ברציפות). קרא את המאמר המלא.

  †חל על מניות בבורסה בארה"ב, תעודות סל ואופציות. עמלת 0.65 דולר לחוזה חלה על עסקאות באופציות.

  אין זו הצעה או שידול בכל תחום שיפוט שבו איננו מורשים לעשות עסקים או שבו הצעה או שידול כאלה יהיו מנוגדים לחוקים ולתקנות המקומיים של אותו תחום שיפוט, לרבות, אך לא רק, אנשים המתגוררים באוסטרליה, קנדה, הונג קונג, יפן, ערב הסעודית, סינגפור, בריטניה ומדינות האיחוד האירופי.

  שירותי תיווך הניתנים על ידי אלי רייפמן מסחר. כל הזכויות שמורות.

  רשתות חברתיות